Wróć

Jesteśmy z Ukrainą

Blog Img

Globalne zaangażowanie w pomoc

Konflikt zbrojny w Ukrainie oraz jego eskalacja wstrząsnęła wszystkimi pracownikami Cpl. Jako firma robimy wszystko by zapewnić jak największe wsparcie naszym klientom, kandydatom, ale również przede wszystkim naszym pracownikom i ich rodzinom. Tym celu uruchomiliśmy m.in. specjalną pomoc psychologiczną w regionie Europy Środkowo-Wschodniej w językach lokalnych. Będziemy także wspierać finansowo – zbieramy fundusze wewnętrznie, aby wesprzeć wysiłki pomocowe Czerwonego Krzyża na Ukrainie, a oprócz tego Cpl podwoi wszystkie zebrane darowizny, aby dodatkowo wzmocnić ich działalność charytatywną w terenie.

Lokalne wsparcie od początku

W Cpl Poland każdy z nas niezwłocznie zaangażował się w pomoc uchodźcom z Ukrainy i ta pomoc jest wciąż kontynuowana. Wielu z nas wzięło udział w zbiórkach rzeczowych, finansowych i innych formach wsparcia od razu po wybuchu konfliktu. Jako firma dodatkowo lokalnie pomagamy przybywającym z Ukrainy uchodźcom. W tym celu uruchomiliśmy działania takie jak:

  • REKRUTACJA PRACOWNIKÓW Z UKRAINY - rozpoczęliśmy rekrutację pracowników z Ukrainy, którzy chcielibyśmy dołączyć do Zespołu Cpl Poland.

  • PROGRAM STAŻOWY - powołaliśmy program stażowy, dla osób stawiających pierwsze kroki w rekrutacji, do którego zapraszamy również kandydatów z Ukrainy.

W ramach tych działań prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego (wybierz temat zapytania: „Rekrutacje do Cpl – chcesz pracować w rekrutacji – dołącz do nas!”).

  • KONSULTACJE REKRUTACYJNE - prowadzimy nieodpłatne konsultacje z zakresu doradztwa personalnego i rynku pracy obejmujące m.in. pomoc w napisaniu CV, pomoc w poszukiwaniu pracy, przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej z potencjalnym pracodawcą, wsparcie w sformalizowaniu umowy itp.

W ramach tych działań prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego (wybierz temat zapytania: „Konsultacje i poszukiwanie pracy - Kandydat”)

Zachęcamy również do śledzenia aktualnych ofert pracy - wszystkie znajdują się TUTAJ
  • PRZEWODNIK KANDYDATA W JĘZYKU UKRAIŃSKIM - przetłumaczyliśmy na język ukraiński nasz nowy „Przewodnika kandydata”, który mamy nadzieję, będzie stanowił źródło wiedzy na temat tego jak odnaleźć się na rynku pracy w Polsce.

  • WSPARCIE DLA RODZINY Z UKRAINY - objęliśmy dodatkową pomocą jedną z ukraińskich rodzin przybyłych do Polski, którą wsparliśmy finansowo i materialnie w zaadaptowaniu się do życia w naszym kraju.

 Zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem formularza: