Banner Mobile Image
Image 2022 02 11 T11 14 32

Konsulting

Nasze działania obejmują szereg kluczowych obszarów w ramach naszych 7 filarów, zaprojektowanych z myślą o organizacjach, które mają do czynienia z różnorodnymi wyzwanami biznesowymi.

Nowopowstające technologie, zmiany demograficzne, dobrostan oraz nowe czynniki socjokulturowe mogą mieć ogromny wpływ na to jak organizacje zarządzają swoim biznesem.

Oferujemy specjalistyczne konsultacje oraz zindywidualizowane rozwiązania, które pomogą organizacjom odkryć i przygotować ich biznes na zachodzące zmiany.

Zamów bezpłatną konsultację

(formularz kontaktowy w j. angielskim)

Model działania

Nasz zindywidualizowany proces projektowania pozwala nam w identyfikacji i zrozumieniu kluczowych wyzwań organizacji naszych klientów. Udzielamy konsultacji w zakresie istotnych obszarów takich jak strategic wellness, creative leadership, employer value proposition oraz responsible business (zostawiam po angielsku).

Nasze działania podzielone są na 3 etapy:

  1. Zrozum – celem tego etapu jest zrozumienie istniejących wyzwań i możliwych niuansów kulturowych danej organizacji. Odbywa się to poprzez serię warsztatów lub indywidualne warsztaty przeprowadzone z głównymi partnerami biznesowymi z wykorzystaniem naszych opartych na dowodach naukowych cyfrowych narzędzi diagnostycznych oraz - jeśli istnieje taka potrzeba - z pełnym przeglądem wszelkich procesów/polityki.

  2. Zaplanuj - korzystamy z efektów pierwszego etapu i jeśli wystąpi taka potrzeba przeprowadzamy serię warsztatów/grup dyskusyjnych lub używamy cyfrowych narzędzi diagnostycznych, by dotrzeć do rozwiązania, które sprosta stawianym wyzwaniom. Obejmuje to przygotowanie dokumentu opisującego pełną strategię, ramy czasowe, plan wdrożenia, koszty oraz narzędzia do badania.

  3. Wdrażaj - w tej fazie używamy zebranych danych oraz wcześniej uzgodnionej strategii, by wesprzeć organizację klienta we wdrażaniu przygotowanych rekomendacji. Jeśli wystąpi taka potrzeba, działania te wprowadzaniu przy pomocy naszych partnerów strategicznych.

Rodzaje usług