Banner Mobile Image
Image 2022 02 04 T13 31 24

Rozwój talentów

Cpl jest światowym liderem w przekształcaniu strategii personalnych swoich klientów w innowacyjne procesy pozyskiwania i rozwoju talentów.

Cpl aktywnie współpracuje z każdym klientem w celu odpowiedniego zidentyfikowania jego potrzeb personalnych, a co za tym idzie zaproponowania najbardziej odpowiednich rozwiązań i procesów HR. Konultanci Cpl ściśle współpracują z klientami w ramach przygotowywania ich strategii zatrudnienia. Wszystko po to aby mieć pewność, że wdrażamy najbardziej odpowiednie rozwiązania personalne na rynku.

Umów bezpłatne konsultacje

Usługi

Nasz zespół w ramach obszaru "Rozwój talentów" świadczy następujący zakres usług.

Cpl od lat świadczy kompleksowe usługi związane z pozyskiwaniem i rozwojem talentów. Pracujemy globalnie – posiadamy biura w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Europie Środkowo-Wschodniej i Stanach Zjednoczonych. Głównym celem naszej wizji „Client first” jest kompleksowe dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb klientów. Zespół konsulatnów Cpl, w ramach oferowanych procesów, zapewnia realizację usług przy wykorzystaniu najlepszych praktyk pozyskiwania i rozwoju talentów, zarówno na poziomie globalnym, jak i lokalnym.

Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą!