Banner Mobile Image
Image 2022 02 04 T12 38 46

Rekrutacje stałe

Rekrutacje stałe - stałe wsparcie Twojej firmy

Kapitał ludzki to jeden z najważniejszych elementów sukcesu współczesnej organizacji. Stabilny zespół, złożony z wysokiej klasy specjalistów, stanowi priorytet każdej firmy, dlatego też, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy ofertę rekrutacji stałych (perm).

Tego typu rozwiązanie jest szczególnie przydatne dla przedsiębiorstw, które chcą zatrudnić ekspertów na stanowiska wymagające konkretnych kwalifikacji, doświadczenia oraz umiejętności. Dzięki profesjonalnej usłudze rekrutacyjnej, pracodawcy mogą zaoszczędzić czas i pieniądze, które musieliby poświęcić na samodzielne przeprowadzenie procesu rekrutacji, a także zminimalizować ryzyko zatrudnienia niewłaściwego kandydata.

Nasze specjalizacje

Rekrutacja z Cpl

W Cpl zapewniamy spójne strategie pozyskiwania talentów, budujemy zintegrowane procesy rekrutacyjne, elastycznie dopasowane do struktury i kultury organizacyjnej firmy klienta. Nasza wiedza wywodzi się z wieloletniego doświadczenia na rynku rekrutacyjnym, w różnych obszarach biznesowych. Posiadamy wyspecjalizowane zespoły konsultantów, którzy posiadają dosiadczenie w różnych sektorach biznesowych. Dogłębne zrozumienie rynku pozwala nam na dotarcie do najlepszych talentów na rynku i skuteczne zamknięcie procesów rekrutacyjnych.

Działamy na terenie całego kraju, z siedzibą w Warszawie oraz oddziałami w kilku innych miastach Polski (Poznań, Kraków, Wrocław). W ramach globalnej grupy Cpl świadczymy szeroki zakres usług, dopasowanych do konkretnych potrzeb naszych klientów. Połączenie wieloletniej wiedzy branżowej oraz znajomość najnowszych trendów rynkowych pozwalają na dotarcie oraz pozyskanie najlepszych talentów.

Sprawdź nasze oferty pracy

Masz dodatkowe pytania?

FAQ Section
Jak pracują rekruterzy Cpl?
Czy Cpl udziela gwarancji?
Dlaczego Cpl?

Trendy HR