Banner Mobile Image
Banner Default Image

Executive Search

Dlaczego Executive Search?

Chcesz skutecznie dotrzeć do wyselekcjonowanej grupy doświadczonych specjalistów? Nie wiesz jak zmotywować do rozpoczęcia rozmów o ofercie pracy tych kandydatów, którzy wcale jej nie szukają? Przy tym zależy Ci na poufności i dotarciu do tych najbardziej wartościowych eksperów? Executive Search jest dla Ciebie! Rekrutacje na poziomie kierowniczym, menadżerskim, czy wysoko specjalistycznym mają bezpośredni wpływ na rozwój organizacji. Do znalezienia kluczowych, wpływających na biznes kandydatów, niezbędne są: eksperckość, bogata wiedza o rynku oraz indywidualne podejście do każdego procesu rekrutacyjnego.

Executive Search z Cpl

W Cpl, od ponad 30 lat usługę Executive Search realizują doświadczeni liderzy/managerowie, którzy dogłębnie znają rynek oraz branże, przeprowadzili wiele procesów rekrutacyjnych na stanowiska wysokiego szczebla.

Międzynarodowa siec biur Cpl bezpośrednio przekłada się na bogatą sieć kontaktów na poziomie CEO i Dyrektorów funkcyjnych(tzw. poziom C-1) oraz kadry zarządzającej i menedżerskiej, co pozwala nam na wyselekcjonowanie grupy odpowiednich kandydatów, którzy nie są aktualnie dostępni na rynku pracy. Konsultanci Cpl wiedzą jak ważne, w rekrutacjach Executive Search, jest zadbanie o potrzeby obu stron: kandydata i klienta oraz zbudowanie między nimi relacji, która docelowo przełoży się na owocną i długotrwałą współpracę zawodową.

quote

Katarzyna Piotrowska - Country Manager, Cpl Poland

Będąc częścią Grupy Cpl Resources Plc, skupiącej ponad 20 zróżnicowanych marek usługowych w 50 biurach i 14 krajach, rozwinęliśmy niezrównaną sieć kontaktów wyższego szczebla w każdym sektorze biznesowym. Konsultanci Cpl mają długotrwałe i ugruntowane relacje ze specjalistami i kadrą kierowniczą w całej Europie oraz poza nią.

Katarzyna Piotrowska - Country Manager, Cpl Poland

Metoda Executive Search

Wstępem do skutecznej realizacji procesu Executive Search jest pełne zrozumienie firmy Klietna, jego potrzeb biznesowych, w tymi stanowiska, na które poszukiwani będą kandydaci. W Cpl, wspólnie z Klientem opracowujemy profil idealnego kandydata, następnie analizujemy rynek i ustalamy ścieżki dotarcia do odpowiednich osób na rynku.

Zapewniamy pełną poufność w komunikacji między stronami prowadzonego procesu rekrutacji.

​Sprawdź szczegóły w naszej broszurze