Banner Mobile Image
Banner Default Image

O nas

Wypracuj swoją przyszłość

O nas

W ramach Grupy Cpl dążymy do nieustannej współpracy z naszymi pracownikami, kandydatami, klientami oraz otaczającą nas społecznością, by móc wspólnie stawić czoła zmianom zachodzącym na rynku pracy oraz wspólnie budować przyszłość.

Cpl Resources Plc.została przejęta przez OUTSOURCING Inc z siedzibą w Japonii w styczniu 2021 roku i jest w 100% spółką zależną firmy. Zwiększa to nasze możliwości dostarczania jeszcze lepszych usług dla naszych klientów, dzięki dostępowi do globalnej sieci ponad 250 firm, które mieszczą się w 39 krajach, na 6 kontynentach.

quote

Lorna Conn - CEO

​​Lorna dołączyła do Cpl w 2017 r. na stanowisko CFO. Na początku 2021 r. została mianowana zastępcą CEO, a od stycznia 2022 r. objęła rolę CEO Grupy Cpl. Lorna jest doświadczonym managerem i dyplomowanym biegłym księgowym z wieloletnim stażem, zarówno w spółkach publicznych, jak i prywatnych. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w Irlandii jak i Stanach Zjednoczonych.

Lorna Conn - CEO

Cpl w liczbach

 • 2.2x

  średni zwrot z inwestycji po nabyciu

 • 45

  biura Cpl na świecie

 • 2500+

  nawiązane partnerstwa biznesowe na przestrzeni lat

Nasz zespół zarządzający

Claudia Ciocca
Katarzyna Piotrowska
Mikołaj Jaśkiewicz
Anna Mastalerz

Zmieniamy świat

"W ramach Grupy Cpl współdzielimy pasję do pomagania i dzielenia się z innymi. Obserwowanie, jak tego typu zachowania wychodzą na pierwszy plan działalności naszej społeczności biznesowej w Irlandii i na całym świecie, jest dla mnie, jako CEO niezwykle budujące.

Moim celem jest zapewnianie wszystkim równych możliwości rozwoju. Na co dzień staram się podejmować wiele działań, które pozwalają na realizację tego założenia. Na przestrzeni lat, zbudowałam organizację, która na poziome Grupy Cpl liczy ponad 13 tys. pracowników w 45 biurach. Dzięki tak silnej organizacji, jestem przekonana, że możemy wprowadzać realne zmiany.

Anne Heraty, Założycielka Cpl

Dokument nt. Odpowiedzialnego Biznesu w Cpl

Image 2022 02 04 T12 23 12

Nasza społeczność

Image 2022 02 04 T12 23 12

Różnorodność i akceptacja

Image 2022 02 04 T12 23 12

Zrównoważony rozwój


Image 2022 10 06 T08 46 46

Dla Inwestorów

Cpl to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pozyskiwania i rozwoju talentów.

Aktualne informacje finansowe Grupy Cpl, w tym najnowsze wyniki finansowe i ceny akcji, kalendarz finansowy i komunikaty regulacyjne.

Czytaj więcej

 • Blank

  Dołącz do Cpl

  Bądź częścią naszego zespołu

  Cpl to firma, która stawia na rozwój swoich pracowników oferując zindywidualizowane ścieżki rozwoju kariery oraz szeroki pakiet benefitów pozapłacowych.Sprawdź co możemy Ci zaoferować. Wypracuj razem z nami swoją przyszłość już dziś.

  Pracuj u nas