Banner Mobile Image
Image 2022 02 04 T13 53 18

Employer Branding

W dzisiejszych czasach pracodawcy poszukują możliwosci wyróżnienia się na rynku pracy, tak aby zwiększyć efektywnosć prowadzonych procesów rekrutacyjnych, a zarazem mieć dostęp do najlepszych specjalistów w branży. Cpl wychodzi na przeciw tym oczekiwaniom oferując swoim klientom kompleksowe działania marketingowe w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych. Usługa Employer Brandingu ma na celu budowanie wizerunku firmy naszego klienta jako atrakcyjnego i pożądanego pracodawcy na rynku w opinii: pracowników firmy, kandydatów na rynku pracy oraz partnerów biznesowych i klientów.

W ramach kampanii Employer Brandingowej przygotowujemy i przeprowadzamy kompleksowe działania promocyjne i marketingowe mające na celu zaprezentowanie firmy naszego klienta jako atrakcyjnego pracodawcy na rynku. Komunikację marketingową, w ramach prowadzonej kampanii Employer Brandingowej, kierujemy do potencjalnych pracowników, w celu wsparcia procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Cpl na rzecz klienta.

Employer Branding w rekrutacji

Naszą pracę rozpoczynamy od szczegółowej analizy pozycjonowania marki klienta na rynku, w tym zdefiniowania unikalnych cech firmy i analizy konkurencji, poprzez określenie celów kampanii (KPI), dobór odpowiednich narzędzi oraz opracowanie harmonogramu i budżetu, kończąc na wdrożeniu zaplanowanych działań – ich bieżącej optymalizacji i monitoringu. Narzędzia i kanały komunikacji dobieramy odpowiednio do specyfiki danej kampanii, mając na uwadze indywidualne potrzeby klienta. Współnie z klientem budujemy strategię promocyjną oraz tworzymy media plan do ustalonych działań.

SKUTECZNE DZIAŁANIA EMPLOYER BRANDINGOWE GWARANTUJĄ obniżenie kosztów rekrutacji i skracają czas jej trwania. Dobrze dopasowane aktywności marketingowe bezpośrednio wspierają prowadzone rekrutacje i przyczyniają się do większej efektywności prowadzonych procesów.

  • SILNA MARKA PRACODAWCY TO lepsze dopasowanie kandydatów do kultury organizacyjnej firmy i mniejsza rotacja pracowników.

  • EFEKTYWNY EMPLOYER BRANDING ZAPEWNIA, większą ilość spontanicznych rekrutacji do firmy (również po zakończonej kampanii Employer Brandingowej) – w tym także na stanowiska, które nie były objęte procesem rekrutacji w czasie trwania kampanii. Dzięki temu działania Employer Brandingowe przynoszą efekty długo po zakończonej kampanii.

  • KREATYWNY EMPLOYER BRANDING GWARANTUJE wyższą satysfakcję i zaangażowanie pracowników z wykonywanej pracy.

  • ATRAKCYJNA MARKA PRACODWACY PRZYCIĄGA NIE TYLKO KANDYDATÓW, ALE RÓWNIEŻ KLIENTÓW. Klienci częściej odczuwają większy związek z markami produktów, których postrzegają jako dobrych pracodawców na rynku.

Wzmocnij swoją markę pracodawcy i dotrzyj do najlepszych specjalistów na rynku razem z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej – skontaktuj się z nami.

Powrót do Rozwój talentów