Banner Mobile Image
Image 2022 02 11 T11 38 11

Warsztaty

Oferowane przez nas interaktywne warsztaty prowadzone przed doświadczonych ekspertów zostały zaprojektowane w oparciu o 7 głównych filarów stanowiących bazę Instytutu Future of Work, tak aby największą uwagę poświęcić obszarom najistotniejszym dla organizacji klienta.

Zamów bezpłatną konsultację

(formularz kontaktowy w j. angielskim)

Model działania

Dostosowany każdorazowo do potrzeb klienta proces ułatwia zrozumienie kluczowych obszarów lub wyzwań stojących przed organizacją klienta, a warsztaty pomogą poszerzyć horyzonty, rozwinąć kreatywność i tym samym zapewnić więcej możliwości na refleksję.

Nasze warsztaty to zazwyczaj trwające pół dnia sesje przeprowadzane poza terenem przesiębiorstwa wraz z twoim zespołem kierowniczym klienta. Warsztaty skladają się z 4 istotnych elementów, które zachęcają uczestników do aktywności:

  • Rozrywka – podczas zajęć prezentujemy niebanalne ćwiczenia oraz praktyczne przykłady, które angażują pracowników do działania i podjęcia inicjatywy.

  • Innowacja – wykorzystujemy wyjątkowe techniki oraz narzędzia pozwalające uczestnikom przedstawiać swoje kreatywne spostrzeżenia oraz myśleć w nieszablonowy sposób.

  • Współpraca – z doświadczenia wiemy, że różnorodne grupy są w stanie ze sobą współpracować jeśli są zaangażowane i zrozumiane - zadaniem naszego eksperta będzie sprawienie aby podczas zajęć każda z grup miała szansę zaprezentować swój punkt widzenia.

  • Nauka – poprzez wykorzystanie krótkich, wnikliwych opowiadań, pomocy naukowych oraz gier w odpowiedni sposób ułatwiamy uczestnikom możliwość dzielenia się ich pojawiającymi się spotrzeżeniami.

Przykłady popularnych szkoleń

  • Employer Value Proposition – celem tej sesji jest prawidłowa identyfikacja obszarów EVP, które będą istotne dla organizacji. Na koniec tej sesji zrozumiesz jak ocenić pozycję twojego przedsiębiorstwa w zakresie EVP spośród jego 16 obszarów, dowiesz się równie,ż na których obszarach powinno skupić się twoje przedsiębiorstwo, doświadczysz najlepszej praktyki oraz poznasz standardy ‘Big5’, które pozwolą ci czerpać korzyści z twoich wartości.

  • Creative Leadership – celem serii tych warsztatów jest wyzwolenie i zwiększenie kreatywności liderów, poprzez tzw. podróż twórczą. Pomagamy liderom ‘zanurzyć się’ w podstawy wielkich zmian i trendów, które odbywają się na świecie z ich talentem. To pomaga liderom nadać sens, urzeczywistnić i zastosować go w swoim środowisku. Obejmuje to inspirowanie liderów, strategiczny storytelling, przedstawianie rozwoju strategii „North Star” oraz procesu „Sense Making”.

  • Strategic Wellness – ta sesja ma na celu pomoc w określeniu obszarów wellness, na których opiera się twój program. Pod koniec sesji zrozumiesz, w jaki sposób przygotować analizę biznesową dla sfery wellness, zrozumiesz jej kluczowe obszary przy zastosowaniu 8 wymiarów modelu wellness oraz zgłębisz znajomość zakresów istotnych dla twojego programu tak by w efekcie przynosiły rezultaty.

  • Future HR Models – podstawowym celem tej sesji jest przedstawienie nowej rzeczywistości pracy, przeanalizowanie różnych prognoz oraz trendów i co w konsekwencji mogłyby one oznaczać dla organizacji. Pod koniec tej sesji zrozumiesz na jakim miejscu plasuje się twoja organizacja spośród 14 modeli HR oraz poznasz 5 obszarów na których powinienieś się skupić aby twój zespół HR był gotowy na nadchodzące zmiany.

Kontakt

Napisz do nas o swoich problemach, zagadnieniach, które chciałbyś poruszyć - przekaż nam wszystkie informacje, które mogłyby okazać się istotne dla nas, by pomóc w stojących przed twoją organizacją wyzwaniach.

Skontaktuj się z Instytutem Future of Work

(formularz kontaktowy w j. angielskim)