Banner Mobile Image
Image 2023 07 12 T14 53 55

IT Contracting

IT Contracting – elastyczność na miarę potrzeb Twojej organizacji

Dynamicznie rozwijająca się branża IT wymaga elastycznych rozwiązań. To właśnie IT Contracting, czyli outsourcing specjalistów IT, jest odpowiedzią na rosnące i często zmienne zapotrzebowanie w zakresie rekrutacji w branży technologicznej.

Cpl ma 30 letnie doświadczenie w realizacji usług outsourcingowych na całym świecie. Współpracujemy z ponad 4000 klientami globalnie, dla których dostarczamy ponad 18 000 wykwalifikowanych specjalistów z różnych sektorów rynkowych.

Dlaczego IT Contracting?

IT Contracting to usługa skierowana dla firm, które poszukują elastycznej formy zatrudnienia w ramach rekrutacji technologicznych. Usługa IT Contracting polega na rekrutacji i oddelegowaniu Specjalistów IT (lub całych zespołów), którzy w ramach współpracy z Cpl, będą świadczyli usługi IT dla Klienta Cpl. Usługa może być świadczona przez określony czas, jeśli Twoja organizacja poszukuje tylko czasowego wsparcia, lub długoterminowo. Cpl jest odpowiedzialny za rekrutację, oddelegowanie projektu oraz rozliczenie pracy Specjalistów IT, zatrudnionych na podstawie kontraktu B2B. Po stronie Klienta jest jedynie określenie zapotrzebowania na konkretne umiejętności, stack technologiczny czy oczekiwane doświadczenie.

IT Contracting z Cpl

Cpl podchodzi indywidualnie do aktualnych potrzeb biznesowych Klienta i przygotowuje propozycje szyte na miarę. Doświadczenie Konsultantów Cpl w rekrutowaniu Specjalistów IT pozwala na szybką reakcję oraz przygotowanie skutecznego planu działania. Doświadczeni Rekruterzy, wyspecjalizowani w branży IT, wspólnie z Klientem identyfikują najlepsze krótko - bądź długoterminowe rozwiązania.

quote

Libby Kelly, Director - Cpl Technology Contractor Solutions

​W Cpl, z powodzeniem od lat, dostarczamy naszym Klientom kompleksową ofertę i know-how w ramach usługi IT Contractingu. Zaprojektujemy i wdrożymy najodpowiedniejsze rozwiązanie, które będzie skuteczne i dopasowane do indywidulanych potrzeb Twojej firmy, tak abyś mógł w tym czasie pracować nad rozwojem swojego biznesu.

Libby Kelly, Director - Cpl Technology Contractor Solutions

Stosujemy podejście FACT, aby mieć pewność, że otrzymamy to, czego potrzebują nasi Klienci.

Fully understand - podstawą naszych działań jest zrozumienie strategicznych wyzwań naszych Klientów, związanych z pozyskiwaniem talentów lub realizacją potrzeb projektowych.

Ask- nie boimy się zadawać trudnych pytań, to pozwala nam w pełni poznać potrzeby biznesowe i zaproponować Klientom odpowiednie rozwiązania w modelu contractingu.

Co-craft - wspólnie z Klientem współtworzymy rozwiązania outsourcingowe - wszystko po to aby zapewnić najbardziej efektywny model współpracy, wspierający realizację kluczowych celów Klienta.

Take a viewzachęcamy Klienta do tego, aby rozważał swoje plany zatrudnienia i rozwoju talentów zarówno w krótko-, średnio- jak i długoterminowej perspektywie.

Spawdź nasze oferty pracy w sektorze IT

​Masz dodatkowe pytania?

FAQ Section
Jak wygląda proces wdrożenia usługi IT Contracting?

To proste!
Po podpisaniu umowy i dopełnieniu formalności, Klientów dzielą już tylko 5 kroków od rozpoczęcia współpracy z Kontraktorem Cpl.

 1. Rozmowa dotycząca wymagań – spotkanie online z Managerem Rekrutującym w celu doprecyzowania wymagań dotyczących stanowiska i projektu

 2. Poszukiwanie, weryfikacja i wybór najbardziej dopasowanych Kontraktorów – Cpl przedstawi 3 profile najbardziej dopasowanych Kontraktorów IT w przeciągu 3 – 10 dni roboczych

 3. Spotkanie pomiędzy Klientem i Kandydatem i wybór najlepszego Kontraktora – Cpl wspiera i koordynuje proces umawiania spotkania rekrutacyjnego

 4. Podpisanie umowy pomiędzy Kontraktorem IT i Cpl

 5. Start projektu

Jakie są formy rozliczeń usługi?

Cpl ceni sobie elastyczność.

Dlatego dla naszych Klientów przygotowaliśmy dwie możliwe formy rozliczenia usług IT Contractingu.

 1. Marża – dedykowane dla krótkoterminowych projektów, którego cena bazuje na procencie od stawki godzinowej Kontraktora IT

 2. Opłata rekrutacyjna – dedykowane dla długoterminowych projektów, którego cena bazuje na opłacie rekrutacyjnej i stałej, niewielkiej opłacie miesięcznej

Dlaczego Cpl?

 • Posiadamy rozbudowaną sieć Specjalistów IT, którzy gotowi są do podjęcia nowych wyzwań w krótkim czasie

 • Nie boimy się trudnych wyzwań, dopasowujemy rozwiązanie do potrzeb biznesowych naszego Klienta

 • Mamy opracowany model współpracy z Klientami - dedykowani Menedżerowie ds. Kluczowych Klientów dbają o to, aby Klient otrzymał właściwe rozwiązanie i odpowiednie wsparcie przez cały okres współpracy

 • Dysponujemy Zespołami rekrutacyjnymi w całej Europie - to specjaliści z dużym doświadczeniem w pozyskiwaniu utalentowanych ekspertów IT, z różnych lokalizacji, we wszystkich dyscyplinach technologicznych

 • Oferujemy dostęp do szerszych rozwiązań transformacyjnych w zakresie pozyskiwania i rozwoju talentów grupy Cpl — od naszego dogłębnego doradztwa strategicznego i ekspertyzy w zakresie zmian, poprzez Future of Work Institute, po outsourcingu procesów biznesowych naszej marki Covalen.

Chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze IT Contracting?

Już teraz skontaktuj się z nami!