Banner Mobile Image
Image 2022 02 04 T12 26 42

Usługi rekrutacyjne

Globalny know-how, lokalne doświadczenie

Cpl do firma doradztwa personalnego i rekrutacji, należąca do międzynarodowej grupy Cpl Recources Plc z siedzibą w Irlandii. Firma na polskim rynku obecna jest od 2006 roku, zatrudnia obecnie około 50 osób w: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. Działamy również na rynkach w Wielkiej Brytanii, w Europie Środkowej oraz w Stanach Zjednoczonych.

Naszą codzienną pracę cechuje indywidualne podejście do każdego procesu rekrutacyjnego oraz stawianie potrzeb Klienta na pierwszym miejscu. Działamy szybko i skutecznie, wybieramy odpowiednich Kandydatów, którzy spełniają wymagania i oczekiwania naszych Klientów. Łączymy najlepszych pracowników z topowymi pracodawcami.

Jeśli szukasz wsparcia firmy rekrutacyjnej lub chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj o usługach rekrutacyjnych, w których się specjalizujemy.

Rekrutacje stałe

Pozyskanie oraz przygotowanie listy kandydatów na własną rękę pochłania dużo czasu, pieniędzy oraz energii. Może przynieść rozczarowujące rezultaty. Odpowiedzią na ten problem jest doświadczenie i dogłębna wiedza o rynku firmy rekrutacyjnej. Współpraca przy rekrutacjach z zewnętrzną jednostką pozwala na oszczędzenie czasu, budżetu oraz skupienie się na innych obowiązkach i rozwoju firmy.

​Cpl Jobs świadczy usługi oraz rozwiązania w szerokim zakresie. Wyspecjalizowane w różnorodnych sektorach zespoły zapewniają wiedzę branżową, wsparcie oraz konsultantów poszukujących odpowiednich osób ze sprecyzowanymi kompetencjami. Dogłębne zrozumienie rynku pozwala na dotarcie do najlepszych ludzi i skuteczne zamknięcie procesów rekrutacyjnych.

​​Dowiedz się więcej

Rekrutacje tymczasowe

Zwiększone zapotrzebowanie na tymczasowy personel, sezon urlopowy, zwolnienia chorobowe czy dodatkowy projekt w firmie – to sytuacje, w których warto skorzystać z usługi rekrutacji tymczasowej. Doświadczeni konsultanci Cpl współpracują z Klientem i wspólnie wypracowują najlepsze krótko- i długoterminowe rozwiązania w oparciu o jego potrzeby biznesowe.

Dowiedz się więcej

IT Contracting

Dynamicznie rozwijająca się branża IT wymaga elastycznych rozwiązań. To właśnie IT Contracting, czyli outsourcing specjalistów IT jest odpowiedzią na ciągle rosnące zapotrzebowanie w zakresie szybkich rekrutacji w branży technologicznej. Usługa ta sprawdza się zwłaszcza w przypadku projektów lub czasowej współpracy z firmą.

Dowiedz się więcej

Executive Search

Zatrudnienie każdego pracownika jest istotne dla firmy, ale to właściwe rekrutacje na poziomie kierowniczym, menadżerskim czy specjalistycznym mogą przyczynić się do sukcesu organizacji. Do znalezienia kluczowych, wpływających na biznes kandydatów niezbędne są eksperckość, bogata wiedza o rynku oraz indywidualne podejście do każdego procesu rekrutacyjnego.

W Cpl Jobs za tę usługę odpowiadają doświadczeni liderzy/managerowie, którzy dogłębnie znają rynek oraz branże, przeprowadzili wiele procesów rekrutacji na stanowiska wysokiego szczebla. Konsultanci Cpl mają długotrwałe i ugruntowane relacje ze specjalistami i kadrą kierowniczą w całej Europie oraz poza nią. Bogata sieć kontaktów pozwala na wyselekcjonowanie grupy odpowiednich kandydatów, którzy nie są aktualnie dostępni na rynku pracy.

Dowiedz się więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej?