Banner Mobile Image
Image 2022 02 15 T12 53 50

Employer Proposition

Pomagamy organizacjom zaprojektować atrakcyjną ofertę pracodawcy, z wykorzystaniem naszego unikalnego narzędzia diagnostycznego i użyciem strategii, które pomogą ustalić priorytety poszczególnych elementów zaproponowanych przez firmę, a następnie ułatwią wdrożenie planu, który poprawi atrakcyjność firmy, strategie utrzymania i zaangażowania pracownika w firmie.

Od ponad 30 lat firma Cpl aktywnie działa na rynku irlandzkim, brytyjskim i europejskim. Nasi wykwalifikowani konsultanci wymieniają się swoim doświadczeniem zawodowym pracując we wszystkich regionach Europy, USA i Australii. Obecnie technologia umożliwia nam konsultację i doradztwo zarówno wirtualnie, jak i osobiście.

Zamów bezpłatną konsultację

Model działania

Propozycja Wartości Pracodawcy, EVP (ang. Employer Value Proposition) to zestaw unikalnych atrybutów finansowych i pozafinansowych, który rynek talentów i pracownicy postrzegają jako wartość pozyskiwaną przy zatrudnianiu się na konkretne stanowisko. Jest to podstawowa siła napędowa przyciągania, utrzymania i zaangażowania pracownika w firmie.

Wiele organizacji koncentruje się na zewnętrznym budowaniu wizerunku w swojej organizacji, zamiast skierować swoją uwagę na zaangażowanie pracowników w promowanie firmy jako najważniejsze narzędzie marketingowe. W dzisiejszych czasach wiele organizacji musi postarać się zbudować Docelowe Miejsce Pracy, które będzie atrakcyjne, dostosowane do potrzeb pracownika i ulepszone dzięki wcześniejszej wiedzy i doświadczeniu.

Pełna Propozycja Pracodawcy jest opracowywana w 4-etapowym procesie:

1. Zrozumienie potrzeb organizacji - korzystając z warsztatów i naszej cyfrowej diagnostyki, staramy się zidentyfikować kluczowe obszary w 20 filarach EVP, które są istotne dla Twoich potrzeb i celów biznesowych. Korzystamy również z narzędzi wspomagających i warsztatów prowadzonych przez ekspertów, aby lepiej zrozumieć wewnętrzną i zewnętrzną strategię marketingową firmy.

2. Stworzenie projektu - na podstawie wyników opracowujemy niestandardową strategię EVP i ramy zaleceń, aby zbudować spersonalizowaną strategię przyciągania.

3. Uruchomienie projektu – wspólpracujemy ścisle z zespołami kierowniczymi, działem Marketingowym i Komunikacji w celu promowania Twojej firmy zarówno wewnątrz, jak po za nią.

4. Analiza programu - po wdrożeniu zaproponowanej strategii dokonujemy przeglądu wewnętrznego i zewnętrznego postrzegania Twojej marki oraz wracamy z informacją zwrotną do zespołu kierowniczego. Powinieneś zauważyć znaczną poprawę zarówno w postrzeganiu wizerunku firmy, jak i strategii przyciągania.

Narzędzia diagnostyczne

Instytut Future of Work wyróżnia 20 filarów EVP, które każda organizacja powinna zapewnić swojemu pracownikowi. Nasze unikalne narzędzie diagnostyczne umożliwia klientowi, jako Liderowi, wskazanie obszarów, w których dobrze sobie radzi, oraz obszarów, które wymagają naszego wsparcia.

Nasze narzędzie do diagnostyki pracowników wykorzystuje zaangażowanie samych pracowników do oceny eNPS (Wynik Wskaźnika Rekomendacji Netto, ang. Employee Net Promoter Score), który ma na celu zaanalizowanie, czy pracownicy są „orędownikami” firmy, czy też wpływają negatywnie na jej wizerunek, a tym samym na strategię przyciągania firmy, w której są zatrudnieni.

Na koniec dokonujemy pełnej analizy rynkowej marki klienta, aby zrozumieć, jak jest postrzegana na rynku zarówno w świetle pozytywnym, jak i negatywnym.

Taka strategia analityczna pozwala organizacjom łatwo zidentyfikować obszary, które wpływają na postrzeganie ich marki i odkrywają niezdolność do przyciągania i utrzymywania najlepszych talentów w firmie. Celem naszych działań jest pomoc klientowi w zostaniu pracodawcą z wyboru.

Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia dodatkowych kwestii i otrzymania przykładowego raportu.

Nasz zaprojektowany spersonalizowany proces spełni twoje potrzeby poprzez zrozumienie kluczowych obszarów wymagających uwagi lub poznaniu wyzwań w twojej organizacji. Zaprojektujemy strategię, która będzie skierowana do konkretnych potrzeb pracowników i zmierzymy jej sukces w oparciu o kluczowe wskaźniki analizy.

Zamów bezpłatną konsultację