Banner Default Image

Księgowość

​​Oferty pracy w zakresie finansów i księgowości – dołącz do najlepszych!

​​Nasi doświadczeni Konsultanci, zajmujący się rekrutacjami do działów księgowości oraz finansów, na codzień współpracują z firmami z różnych sektorów na rynku. Działamy w m.in w branżach takich jak: IT, ubezpieczenia, usługi finansowe oraz bankowe, inżynieria i farmaceutyka.

Rekrutujemy na potrzeby dużych klientów - do centrów usług wspólnych, czy centrów biznesowych (BPO). Z sukcesem wspieramy również mniejsze firmy na rynku.

Role, w których się specjalizujemy, obejmują wykwalifikowanych księgowych na różnych szczeblach - od specjalistów po managerów, kontrolerów finansowych, dyrektorów finansowych, po role z obszaru podatków, audytu, ryzyka finansowego, listy płac, ale również analityków finansowych oraz analityków biznesowych.

Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu finansów oraz księgowości. Doradzamy z pełnym zaangażowaniem naszym klientom z perspektywy biznesowej, jak i kandydatom, pod kątem rozwoju i wyboru ścieżki kariery. Stała relacja z naszymi klientami i kandydatami pozwala nam na bieżącą znajomość trendów rynkowych w obszarze rekrutacji i rozwoju talentów.

Image 2022 07 20 T09 27 02

Stała relacja z naszymi klientami pozwala nam na bieżące orientowanie się w trendach i sytuacji rynkowej.

Skontaktuj się z nami