Banner Default Image

Bankowość i usługi finansowe

​​Najlepsi specjaliści na wyciagnięcie reki

​​Cpl posiada wykwalifikowaną kadrą konsultantów, którzy rekrutują w obszarze Finansów Korporacyjnych oraz Bankowości. Od lat współpracujemy z największymi firmami na rynku, którym z sukcesem pomagamy budować centra SSC/BPO w Polsce. Zapewniamy stały kontakt z dedykowanym specjalistą z branży rekrutacji, który zajmie się doradztwem związanym z branżą Corporate Finance dostarczając usługi o najwyżej jakości na rynku. Charakteryzujemy się szybką dynamiką pracy, często w nieprzewidywalnych i trudnych realiach biznesowych.

Wspierając naszych klientów w rekrutacjach pracowników z branży finansów i bankowości tworzymy nowe zespoły wyszkolonych specjalistów, którzy doskonale odnajdują się w pracy zarówno w strukturach lokalnych, jak i w międzynarodowych projektach. Mamy doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na różnych poziomach stanowsik w organizacjach, w tym m.in.: Księgowy z językami obcymi, AML Analyst, Chief Accounting Officer, F&A Manager czy Finance Director.

Cpl to nie tylko dostawca usług rekrutacyjnych, ale również partner biznesowym swoich klientów. Przygotowujemy regularne raporty z rynku pracy dotyczące wynagrodzeń oraz trendów w zatrudnieniu. Chcemy być lokalnym partnerem dla naszych globalnych klientów.

Image 2022 07 20 T09 43 17

Tworzymy nowe zespoły wyszkolonych specjalistów, którzy doskonale odnajdują się w pracy zarówno w strukturach lokalnych, jak i w międzynarodowych projektach.

Skontaktuj się z nami