Wróć

COVID-19`s impact on employee benefits in Poland

Blog Img

„COVID-19`s impact on employee benefits in Poland” to dogłębna analiza oferty benefitów w Polsce i przedstawienie zmian, jakie zaszły podczas pandemii w ramach świadczeń pracowniczych, zarówno z perspektywy pracownika, jak i pracodawcy.

Nadrzędnym celem publikacji było zaprezentowanie danych w ujęciu opinii pracodawcy i pracownika, tak aby jak najpełniej opisać otaczającą nas rzeczywistość na rynku pracy. Wnikliwie przeanalizowaliśmy uzyskane wyniki i zweryfikowaliśmy stanowisko obu stron w kontekście benefitów.

Co zawiera raport?
  • Opinie respondentów na temat benefitów przed pandemią oraz zmiany jakie zaszły podczas pandemii.

  • Aktualne dane dotyczące oferowanych obecnie świadczeń pracowniczych, zaprezentowane z perspektywy pracodawcy i pracownika.

  • Plany pracodawców i oczekiwania pracowników w kontekście oferty benefitów na najbliższe miesiące.

Dodatkowo, „COVID-19`s impact on employee benefits in Poland” został wzbogacony o dwa artykuły eksperckie – na temat pracy hybrydowej oraz najnowszych trendów i przyszłości benefitów.

Mamy nadzieję, że poniższy raport będzie dla Państwa doskonałym źródłem wiedzy oraz inspiracji w radzeniu sobie z wyzwaniami na rynku pracy.

Zapraszamy do lektury i bezpośredniego kontaktu w celu uzyskania szczegółowych danych. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Zapraszamy do pobrania pełnej wersji raportu TUTAJ

*Raport dostępny w języku angielskim