Wróć

CEE Salary Guide 2024 - nowy raport!

Blog Img

Cpl Poland przedstawia raport:

“CEE Salary Guide 2024”

Najnowsza wersja raportu płacowego „CEE Salary Guide 2024” prezentuje trendy i wyzwania jakie stoją dziś przed rynkiem pracy w 5 krajach regionu Europy Środkowo-Wschodniej: Polsce, Czechach, Bułgarii, Słowacji i Węgrzech. Firma przestawia także obszerne zestawienie wynagrodzeń z branż m.in.: IT, SSC/BPO, finansowej, HRowej, logistycznej i marketingowej, w tym najbardziej poszukiwane zawody i umiejętności. „CEE Salary Guide 2024” to także porady i wnioski ekspertów Cpl, którzy analizują aktulane zmiany na rynku pracy w regionie CEE.

Dlaczego warto pobrać nasz raport?

  • Dokładne dane: nasz raport to nie tylko zestawienie liczb, ale także obszerna analiza prezentowanych danych, co znacząco ułatwia zrozumienie kontekstu i znaczenia trendów na rynku pracy.

  • Strategiczne wskazówki: wnioski i rekomendacje ekspertów Cpl pozwalają na strategiczne podejście do kwestii wynagrodzeń i zarządzania zasobami ludzkimi.

  • Niezastąpione narzędzie rekrutacyjne: zarówno pracodawcy, jak i pracownicy znajdą w raporcie informacje, które pomogą w podejmowaniu kluczowych decyzji dotyczących zatrudnienia i rozwoju talentów w organizacji.

Zapraszamy do pobrania pełnej wersji *raportu: CEE Salary Guide 2024

*dostępna tylko wersja w języku angielskim