Wróć

Benefity pracownicze w Polsce – posłuchaj wywiadu z naszą ekspertką. Podcast Cpl Polska

Blog Img

Pandemia COVID-19 niewątpliwie wywarła duży wpływ na rynek pracy i obowiązujące dotąd na nim zasady. W jakim stopniu COVID-19 zmienił ofertę benefitów poza płacowych? Jak do zmian w tym zakresie odnieśli się pracodawcy i jakie oczekiwania mają pracownicy? Sprawdziliśmy to!

W nowym odcinku naszego podcastu kwestie te przybliża nasza ekspertka, Anna Mastalerz, Operations Manager w Cpl, która w oparciu o dane z najnowszego raportu Cpl Poland –„Covid-19`s impact on employee benefits in Poland”opowiada o zmianach na rynku benefitów właśnie.


W trakcie rozmowy poroszono m.in. tematy:

  • Benefitów oferowanych przed pandemią oraz wskazanie zmian jakie zaszły w tym zakresie podczas pandemii. Jakie istotne zmiany wskazali tutaj pracodawcy i pracownicy?

  • Oczekiwań pracodawców i pracowników wobec benefitów w najbliższych miesiącach. Jak do nowych oczekiwań pracowników odnoszą się ich pracodawcy?

  • Zwiększonego zainteresowania pracowników rozszerzonymi pakietami medycznymioraz możliwością wsparcia psychologicznego. Co nam to mówi?

  • Hybrydowego modelu pracy, który zadeklarowało ponad 77 procent respondentów.  Jak firmy, które chcą ten model wdrożyć, powinny się do tego przygotować?

Zapraszamy do odłuchania całego podcastu:

Chcesz zapoznać się z całym raportem „Covid-19`s impact on employee benefits in Poland”*, o którym opowiada Anna Mastalerz.

Pobierz raport bezpłatnie

*raport przygotowano w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej o usługach rekrutacyjnych? A może planujesz powrót pracowników do biura? Skorzystaj z porad Eksperta Cpl i skontaktuj się z nami!
A może szukasz pracy? Sprawdź nasze najnowsze oferty TUTAJ